Pripučiamas batutas "DINOZAURŲ ČIUOŽYKLA" su pristatymu Kaune ir 20 km atstumu nuo Kauno miesto centro Sena kaina: 140.00 EUR
Nauja kaina: 125.00 EUR
Prekės aprašymas Šis pripučiamas batutas yra skirtas vaikams iki 14 metų. Batuto nuomos kaina nurodyta vienai dienai su pristatymo, parengimo naudojimui ir atsiėmimo mokesčiu Kaune ir 20 km atstumu nuo Kauno miesto centro.

Batuto išmatavimai:
(L) Ilgis 7,5 m
(W) Plotis 4,0 m
(H) Aukštis 6,6 m
Papildoma informacija *NURODYTA KAINA GALIOJA TIK PRIVAČIOM ŠVENTĖM, KURIOSE DALYVAUJA NE DAUGIAU KAIP 20 VAIKŲ (NE RENGINIAMS). RENGINIUOSE BATUTAI PALIEKAMI TIK SU MŪSŲ ATSAKINGŲ ASMENŲ PRIEŽIŪRA IR PASLAUGŲ KAINA PRIKLAUSO NUO RENGINYJE DALYVAUSIANČIŲ VAIKŲ KIEKIO, RENGINIO TRUKMĖS, VIETOS IR KT. APLINKYBIŲ. DĖL PASLAUGŲ KAINOS TARIAMASI INDIVIDUALIAI.
1. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio (išskyrus Valstybinių švenčių dienomis) visų pripučiamų batutų nuomai taikoma 15 % nuolaida su pristatymo ir atsiėmimo mokesčiu Kaune ir 20 km atstumu nuo Kauno miesto centro.
2. Nuomokitės daugiau pripučiamų batutų ir gaukite didesnę nuolaidą: nuomojantis 2 batutus - antras (pigesnis) batutas su 30 % nuolaida!
3. Nuomokitės batutus ilgesniam laikotarpiui ir gaukite didesnę nuolaidą: nuomojantis 2 paras - antra para su 50 % nuolaida.
NUOLAIDOS NESUMUOJAMOS!