D.U.K.

Prieš kiek laiko reikia užsakyti pripučiamą batutą?

Pripučiamą batutą siūlome užsakyti kuo anksčiau, t.y. kai tik suplanuojate šventės dieną, tada jau galite užsakyti ir norimą batutą, nes artėjant šventės dienai gali tiesiog nutikti taip, kad Jūsų pageidaujamas batuto modelis jau bus rezervuotas ir nebegalėsime jo Jums pasiūlyti. Taigi, kuo anksčiau užsakote batutą, tuo didesnė tikimybė, kad Jums patikęs batuto modelis bus laisvas ir Jūs jį galėsite užsakyti savo šventei. Užsakant pripučiamą batutą pasirašomoje batuto nuomos sutartyje visada yra numatoma galimybė atšaukti užsakymą, jeigu šventės dienai yra prognozuojamas lietus. Todėl Jums nėra ko baimintis ir Jūs drąsiai galite užsakyti batutą iš anksto. Bus prognozuojamas lietus – tiesiog atšauksite užsakymą ir mes nevešime batuto. Užsakant batutą likus mažai laiko vėliau visada yra didesnė rizika, kad Jūsų norimas batuto modelis jau bus rezervuotas, todėl teks rinktis iš kitų laisvų modelių. O kartais nutinka ir taip, kad nebeturime visai laisvų modelių konkrečiai dienai. Žinoma, visada galite bandyti užsakyti batutą ir prieš dieną ar net tą pačią šventės dieną, jeigu kilo spontaniška mintis išsinuomoti batutą „čia ir dabar“. Mes stengsimės užtikrinti, kad ir tokie užsakymai būtų įvykdyti per kuo įmanomai trumpiausius terminus, jeigu turėsime objektyvią galimybę tai padaryti.

 

Kaip galima užsakyti pripučiamą batutą?

Norėdami užsakyti pripučiamą batutą, Jūs turite susisiekti su mumis mob. Tel.+37060760090 arba el. paštu info@batutaivaikams.com ir mums pateikti informaciją apie užsakymą. Iš kliento, t.y. to asmens, kuris bus užsakovas, reikalingi šie duomenis norint užsakyti batutą:

·         Kliento vardas, pavardė, gimimo data,

·         Kliento gyvenamasis adresas,

·         Kurį batutą ir kuriai dienai nori užsakyti,

·         Batuto pristatymo adresas,

·         Kliento kontaktinis telefonas,

·         Kliento el. paštas.

Mes, gavę duomenis apie užsakymą, parengsime batuto nuomos sutartį ir atsiųsime ją Jums pasirašymui į Jūsų nurodytą el. paštą. Kartu su batuto nuomos sutartimi Jums bus siunčiamos ir konkretaus batuto naudojimo sąlygos. Jums reikės atsispausdinti, pasirašyti abu dokumentus ir juos atsiųsti  nuskanuotus arba nufotografuotus atgal mums į el. paštą per 24 val. nuo dokumentų gavimo. Originalų siųsti nereikės - užsakymo patvirtinimui užtenka nuskanuotų/nufotografuotų dokumentų. Originalai bus pasirašomi perduodant pripučiamą batutą šventės dieną. Užsakymas yra patvirtinimas tik tuomet, kai yra gaunami abu pasirašyti ir nuskanuoti/nufotografuoti dokumentai. Jeigu pasirašytų dokumentų mes nesulaukiame per 24 val., Jūsų užsakymas yra atšaukiamas.

 

Ar galima kažkokiu kitu būdu užsakyti pripučiamą batutą, jeigu aš neturiu galimybės atsispausdinti, pasirašyti ir atsiųsti nuskanuotų/nufotografuotų nuomos dokumentų? 

Jeigu Jūs neturite galimybės spausdinti/skanuoti/fotografuoti dokumentų, tuomet šiuo atveju batuto nuomos sutartyje yra numatoma sąlyga dėl avansinio mokėjimo ir užsakymo patvirtinimui klientas turi sumokėti avansinį mokestį, kuris yra lygus ½ nuomos mokesčio. Avansinis mokestis turi būti sumokamas per 24 val. nuo nuomos dokumentų gavimo. Jeigu avansinio mokėjimo mes nesulaukiame per 24 val., Jūsų užsakymas yra atšaukiamas. Jeigu užsakymas yra atšaukiamas dėl blogo oro, tuomet avansinis mokestis yra Jums grąžinamas.

 

Ar užsakant pripučiamą batutą reikia mokėti avansą?

Pagal bendrą tvarką užsakant pripučiamą batutą avansas nėra mokamas. Yra pasirašoma tik nuomos sutartis. Tik tuo atveju, jeigu pripučiamą batutą reikia pristatyti toliau nei 20 km nuo miesto centro, t.y. batuto pristatymas jau papildomai kainuoja, avansinis mokestis gali būti pareikalautas sumokėti. Taip pat avansinį mokestį reikia mokėti tais atvejais, kai Jūs neturite galimybės pasirašyti ir atsiųsti nuskanuotų nuomos dokumentų užsakymo patvirtinimui (daugiau informacijos žiūrėkite aukščiau skiltyje „Ar galima kažkokiu kitu būdu užsakyti batutą, jeigu aš neturiu galimybės atsispausdinti, pasirašyti ir atsiųsti nuskanuotų/nufotografuotų nuomos dokumentų?“)

 

Ką daryti, jeigu šventės  dieną bus blogas oras?

Pasirašomoje batuto nuomos sutartyje visada yra numatoma galimybė atšaukti užsakymą, jeigu šventės dienai yra prognozuojamas lietus. Todėl klientams nėra ko baimintis ir jie drąsiai gali užsakyti batutą iš anksto. Bus lietus – tiesiog atšauksite užsakymą ir mes nevešime batuto.  Šiuo atveju Jūs savo užsakymą dėl batuto nuomos galite atšaukti likus ne mažiau kaip 12 val. iki Batuto nuomos sutartyje numatyto turto perdavimo nuomininkui laiko, atsiųsdamas mums arba sms žinutę į mobilų telefoną +37060760090, arba laišką į el. paštą info@batutunuom.com. Jeigu buvo mokėtas avansas, bet dėl lietaus užsakymas atsišaukė, tai avansas visada yra grąžinamas klientams. Kadangi mūsų batutai yra PROFESIONALŪS, t.y. pagaminti iš PVC TENTO, tai jie drėgmės iš esmės neįgeria, todėl jeigu šiltą dieną yra prognozuojamas trumpalaikis lietus, tai klientai gali nebijoti ir užsakymo neatšaukinėti, nes  jeigu pastačius batutą ant jo šiek tiek palyja, tai klientai gali batutą tiesiog nusausinti su rankšluosčiu ir vaikai gali toliau pramogauti. Vasariškas lietus karštą dieną tik atgaivina vaikus, kurie būna sukaitę nuo pramogavimo ant batuto. Be to, batutai labai greitai džiūna, tai jeigu po lietaus pasirodo saulytė, tai batutas išdžiūna labai greitai jo net nevalant.

 

Ar Jūs patys atvežate  ir sumontuojate pripučiamus batutus? Ar tai papildomai kainuoja?

Pagal bendrą tvarką į mūsų internetiniame puslapyje www.batutunuoma.com  nurodytą batuto nuomos mokestį yra įskaičiuotas nemokamas batuto atvežimas 20 km nuo miesto centro, t.y. mes batutus atvežame, pastatome, sumontuojame, išmontuojame ir išsivežame nemokamai (išskyrus paskelbtas akcijas, kai batutus turi paimti patys klientai). Jeigu batutus reikia vežti toliau nei 20 km nuo miesto centro, tuomet batuto pristatymo kaina nustatoma individualiai. Reikia nepamiršti, kad mums tenka važiuoti keturias keliones – vieną dieną vežant batutą važiuojam pirmyn ir atgal į šventės vietą, o kitą dieną vėl važiojant paimti batuto gaunasi kelionė pirmyn ir atgal. Į tai atsižvelgiama skaičiuojant pristatymo mokestį.

 

Ar mes patys galime pasiimti/grąžinti batutą ir gauti papildomą nuolaidą?

Jūs galite patys paimti ir grąžinti tik mažesnius batutus. Šiuo atveju yra taikoma papildoma 15 % nuolaida. Nuolaidos yra nesumuojamos. Didžiųjų batutų klientams patiems imti neleidžiame, nes didelius batutus sudėtinga transportuoti ir su jais tvarkytis (išsukti, susukti, sutvirtinti, pakrauti ir pan.). Didžiuosius batutus galite užsakyti tik su mūsų pristatymu.

 

Kada Jūs pristatysite užsakytą pripučiamą batutą? Kada paimsite batutą?

Užsakius batutą pagal mūsų bendrą tvarką batutai klientams yra pristatomi šventės dieną iš ryto nuo 8:00 val.  iki 13:00 val. tame laiko tarpe pagal tos dienos mūsų suplanuotą išvežiojimo grafiką, todėl gali būti, kad vieni klientai sulauks batuto 8:00 valandą ryte, o kiti – tik 13:00 valandą. Žinoma, mes visada stengiamės, kad klientai liktų patenkinti, todėl kiek įmanoma atsižvelgiame į klientų pageidavimus dėl konkretaus pristatymo laiko kiek tai įmanoma suderinti su mūsų maršrutais. Batutas bus paimtas kitą rytą tarp 8:00 val.-13:00 val., bet nebūtinai tą pačią valandą, kurią buvo pristatytas. Gali būti, kad batutas bus atvežtas 8:00 val. ryte, o paimtas kitą dieną 13:00 val., arba bus atvežtas 13:00 val., o paimtas 8:00 val., ir t.t. Viskas priklauso nuo kitos dienos užsakymų ir suplanuotų maršrutų. Taigi, pagal bendrą tvarką para yra skaičiuojama iki kito ryto.  Tai reiškia, kad klientas negali užsakyti batuto nuo 16 val. iki kitos dienos 16 val. ir skaičiuoti tokiu principu paros. Jeigu klientams netinka mūsų standartinis pristatymo laikas  nuo 8:00 val. iki 13:00 val., tada mes galime prisiderinti prie klientų ir pristatyti batutą jiems tinkamu vėlesniu laiku, pvz.: 16 val., bet batutas vis tiek bus paimtas kitą rytą, o ne kitos dienos 16 val. Bet kuriuo atveju, esant galimybei, visada stengiamės klientams leisti kuo ilgiau papramogauti ant batuto, kad jie liktų dar labiau patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis.